AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Tarsusta faaliyet gösteren Meslek Odası Başkanlarıyla, Şoförler ve Otomobilciler Odasında bir araya g

Milletvekili Özkan, Meslek Odası Başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Tarsusta faaliyet gösteren Meslek Odası Başkanlarıyla, Şoförler ve Otomobilciler Odasında bir araya geldi.

Milletvekili Özkan, Meslek Odası Başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Tarsusta faaliyet gösteren Meslek Odası Başkanlarıyla, Şoförler ve Otomobilciler Odasında bir araya geldi.


15 Temmuzda FETÖ terör örgütü tarafından kalkışılan darbe girişimine karşı sokaklara çıkarak, demokrasi nöbetlerine büyük katkı sağladıkları için tüm Meslek ve Esnaf Odası başkanlarına teşekkür eden Milletvekili Hacı Özkan, ‘15 Temmuz gecesi farklı siyasi görüşlere mensup olan, vatanını, bayrağını seven herkes bir araya gelerek, tek yürek olduk ve darbe girişimini bertaraf ettik. Türkiye bu hareketiyle birlik ve beraberlik içinde olarak bir ilki başardı ve bunu tüm dünyaya göstererek örnek oldu dedi.


15 Temmuz'da büyüyen Türkiyeyi durdurmak ve önünü kesmek için çaba gösterenlerin başlattığı darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Erdoğan ın çağrısıyla halk tarafından bertaraf edildiğini belirten Özkan, ‘O gece FETÖ terör örgütünün 40 yıllık çabası bertaraf edildi, yerle bir edildi. Diye konuştu.


Her zaman esnaf ve sanatkârların yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini vurgulayan Milletvekili Özkan, Oda Başkanlarının sorunlarını dinleyerek, not aldı ve ilgililerle görüşeceklerini söyledi.


Kendisinin de esnaflıktan ve Oda başkanlığından geldiğini ve bununla gurur duyduğunu belirten Özkan, TBMM'nde esnaf ve sanatkâr sayısının artması gerektiğini belirterek, 'Ben haftanın 4 gününü seçim bölgemiz olan Mersin'de geçiriyorum ve halkla, esnaflarımızla iç içe oluyorum. Halkın içinden gelen bir arkadaşınız olarak halka değer veriyor ve halktan kopmuyoruz. diye konuştu.


Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ise, tüm Oda Başkanı arkadaşları adına ziyaretinden memnuniyet duyduğu AK Parti Milletvekili Hacı Özkana teşekkür ederek, Siz bizim Meclisteki temsilcimizsiniz. Bizleri sürekli olarak dinleyip, sorunlarımızın çözümüne elinizden geldiğinizce katkıda bulunuyorsunuz. Size teşekkür ederiz dedi.